8 наурыз-халықаралық әйелдер мейрамынына арналған мерекелік концерт

8 наурыз-халықаралық әйелдер мейрамынына арналған мерекелік концерт

1Жүргізуші: Қайырлы күн, қымбатты ұстаздар, арулар! Көңілдеріңізге көктем шуағындай сезім мен нұр құйып,тағы да 8-наурыз халықаралық әйелдер күні келді.Осынау көркем мерекенің қай кезде де орны бөлек.Олай болатыны,аналарға деген ыстық сезім,алғыс пен құрмет ешқашан сөнбек емес.Олар-өмірдің гүлі,көңілдің жыры,әр отбасының алтын діңгегі.

2Ведущий:   ДОБРЫЙ ДЕНЬ ДОРОГИЕ НАШИ  УЧИТЕЛЯ !

С рожденьем женщин прекрасных,

Статных, нежных, безумно прекрасных!

С рожденьем женщин, любви, доброты,

Улыбок, здоровья и красоты!

С рожденьем женщин, с рожденьем весны

Желаем быть вам с фортуной на «Ты»,

Пусть дарит март вам, даже снежный,

Свои улыбки и цветы!

1Жүргізуші: Құрметті аналар,біздің мектептің ұстаздары,қыздары! 8-наурыз халықаралық әйелдер күні мерекесі құтты болсын!Сіздерге әрқашан сыр бермес денсаулық,өмірдің шапғатын тілейміз! Бұл күні өздеріңізге бағытталған тілектер періштенің құлағына шалынсын...Әрдайым мейірім шуағын шашып жүре беріңіздер.

2Ведущий 1:Дорогие друзья! Мы начинаем наш праздничный концерт и хотим от всей души поздравить всех женщин, девушек, девочек с праздником весны, красоты и любви!. А там, где красота и любовь, - там, конечно же, женщина, поэтому мы и дарим этот концерт вам.

1Жүргізуші:Ендігі сөз кезегін мектеп директорының м.а.  Мукашева Торгын Боранбаевнаға беріледі.

2Ведущий 2: Для открытия нашего праздничного концерта мы предоставляем слово и.о директору школы Мукашевой Торгын Боранбаевне.

1Жүргізуші: 8 наурыз – ер азаматтардың назарынан тыс қалмайтын мерекелердің бірі. Осы күнді ақ шашты қариядан бастап жас жеткіншектерге дейін асыға күтеді. Бұл күн – отбасы берекесі мен ұйытқысы болып табылатын біздің аналарымыз, жарымыз, әпкелеріміз бен қыздарымызға жарқын көңіл мен жақсылық тілейтін күн. Сіздер өздеріңіздің ізеттіліктеріңізбен, сыпайлықтарыңызбен өмірді шуақтандырып, жақындарыңыз бен туыстарыңызға жылу сыйлайсыздар.

9 А сынып оқушысы Базарбай Әселдің орындауында «Ана» әні

2Ведущий:

Пусть женский день никогда не кончается,

Пусть поют в вашу честь ручейки,

Пусть солнышко вам улыбается,

Пусть исполнятся ваши мечты!

1Жүргізуші:

Сіздер білесіздер ме біз бұл күнді неге осылай ерекше көңілмен қарсы аламыз?

Ия. Олай болса бұл күн 1908 жылдың 8 наурызында тұрмыстың ауыр жағдайына төзе алмаған Нью-Йорктың еңбекші әйелдері демонстрацияға шықты 1910 жылы Копенгагенде өткен әйелдердің ІІ Халықаралық  конференциясы 8 наурызды « Жұмысшы әйелдер күні» деп белгілеп, оны жыл сайын атап өтілетін болған.

Ал ендеше ортада  даярлық тобының өнерін  қарсы алыңызар

2Ведущий 1:

Следующим номером  выступят 6,8 Б класс с поздравлением  для наших дорогих учителей!

1Жүргізуші: 8- наурыз Халықаралық әйелдер мейрамымен шын жүректен құттықтап, әрқашан толысқан айдай ажарланып, күлімдеген күндей нұрланып, шаттық пен қуанышқа бөленіп, береке-бірліктің бастаушысы, игі істердің қостаушысы болып жүре беріңіздер.

Номер 5,6 А сынып оқушылары.

2Ведущий 1:

Между прочим, женский день отмечается в марте только в нашей стране, в других странах он отмечается в другое время. Например, в Англии он отмечается в апреле и называется День Мам.

Ну а в нашей стране праздник наших мам отмечается ранней весной .И лучший подарок для них – это наши успехи, наши достижения, наши улыбки, наши песни.

Встречайте учеников 2-4 Б класса с песней МАМА.

Жүргізуші: 8  наурыз – біздің жүрегімізді шуаққа бөлейтін ананың алақаны сияқты көктемнің алғашқы мерекесі. Табиғаттың оянуы осынау шуақты мерекеден бастау алатыны тегін болмаса керек.Баршаңызға көктемнің осы күнгі мерекесінде махаббат, денсаулық, бақыт және амандық, туған-туыстарыңызға игілік тілейміз!

Ортаға 1-4 «А» сынып оқушыларының өнерлерін қарсы алыңыздар!

2Ведущий

Может, есть нужнее дата,

И наверно, не одна,

Только днём 8 Марта

Открывается весна.

Отрицанием старенья,

Жаром творчества в крови

Поворачивается время

К миру, дружбе и любви.

А теперь вас порадуют своим творчеством  ученики 7-8 А класса. Встречайте!

1Жүргізуші: Құрметті ұстаздар сіздермен бірге логикалық сұрақтар ойының ойнасақ?Сіздерге логикалық сұрақтар қойылады, ал сіздер кезекпен жауап бересіздер.

2Ведущий

Милые наши учителя а теперь  в завершение нашего праздничного концерта нам хотелось бы  с вами станцевать флешмоб.

Жүргізүші: Құрметті қонақтар ,біздің 8 наурыз халыкаралык әйелдер күніне арналған мерекелік іс шараны көңіл қойып тамашалағандарыңызға көп-көп рахмет. Сау-саламатта болыңыздар!

Ведущий 2:

Дорогие , учителя! Вот и подходит к концу наша концертная программа.

Всех представительниц прекрасного пола мы поздравляем с этим днём.

Будьте счастливы, будьте добры и веселы.

До скорой встречи!